Цього року фермери отримали врожай кукурудзи, який виявився значно нижчим від прогнозованого. Цікаво, що ще наприкінці травня ніщо не передбачало складнощів – культура розвивалася згідно з графіком.

У причинах невдалої кампанії-2020 зі збором кукурудзі допоміг розібратись керівник агрономічного холдингу МХП Віктор Марценюк в інтерв’ю latifundist.com.

Серед факторів низького врожаю культури експерт виділяє два, що їх комбінація цього року стала обставиною непереборної сили для аграріїв: зсув термінів вегетації рослин та посуху. За його словами, зазвичай на початку липня прийнято вже проводити обробку плодів від шкідників, проте цього року на той час кукурудза навіть не викинула «мітлу» - ознака того, що плід був недорозвинений.

Пан Марценюк також відмітив, що після травневих дощів у ґрунтах встановився необхідний запас вологи - 120-150 мм – що сприяло якісному розвитку рослини, але літня посуха створила дефіцит вологи для повноцінного формування качану. Внаслідок цього качани врожаю 2020 дуже малі за діаметром, що спричиняє додаткові проблеми для фермерів при зборі – стебло зачасту є товщим за качани.

За оцінками головного агронома холдингу МХП, інформація щодо відповідності врожаю прогнозам різна у різних регіонах. Наприклад на Черкащині очікується значне падіння відносно плану – 4,5 т/га замість очікуваних 9,5. На Вінниччині та Сумщині врожай хоч і буде меншим за план, проте не значно – статистика говорить, що там збиратимуть 8-9 тон з гектару.


Читайте нас в Телеграмм


Yii::$app->request->get('id'), 'className' => Yii::$app->controller->id])?>