У 2020 році, за повідомленням Української плодо-овочевої асоціації, площі під вирощування гарбузів склали 38 тис гектарів, що на 5% більше, ніж минулого року.

Директор з розвитку УПОА Катерина Звєрєва пояснює це розвитком тренду здорового харчування, що розвивається в країнах Європи і поступово стає популярним і в Україні. За її словами, гарбуз за всіма критеріями відповідає поняттю здорового та модного сьогодні продукту, адже містить велику кількість поживних речовин, що позитивно впливають на організм людини.

Із збільшенням площ вирощування гарбузів зростає й експорт цього продукту. Проте експерти відмічають, що на зовнішній ринок не йде класична продукція великого розміру. Попитом на ринку ЄС (а це головний імпортер українських гарбузів) користуються перш за все сорти, що дають плоди невеликого розміру – до 1 кг: Sugar Pie Pumpkin, Acorn Squash, Butternut Squash.

Особливим цей рік також видався в розрізі формування відпускної ціни на продукцію. Якщо в 2019 році в цей період вона складала 5-6 грн/кг, то зараз доходить до 11-12 грн. В УПОА це пов’язують з тим, що погодні умови на початку сезону затримали розвиток рослин: весняні заморозки та дощі на початку літа призвели до того, що на сьогодні значна чистина врожаю ще не набула стиглості, то ж активна фаза збору врожаю ще не почалася – початок жвавої торгівлі очікується наприкінці жовтня.


Читайте нас в Телеграмм


Yii::$app->request->get('id'), 'className' => Yii::$app->controller->id])?>