Заступниця Голови ВАР з питань податкової політики Ольга Богданова прийняла участь у засіданні робочої групизасіданні робочої групи за участю керівництва Державної податкової служби, Міністерства фінансів, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, а також делегатів від аграрних асоціацій та обласних державних адміністрацій.

Ключовими питаннями зустрічі були розробка для аграріїв механізму поновлення реєстрації податкових накладних після зупинення, а також зняття статусу ризикового платника. Сам інструмент припинення реєстрації визнається учасниками ринку як необхідний у боротьбі з махінаціями з ПДВ. Проте часто й порядні платники потрапляють до списків ризикових контрагентів.

Ольга Богданова внесла напрацьовані асоціацією пропозиції щодо опції судового та адміністративного оскарження неприйняття податковою накладних та можливості для платника бути присутнім при розгляді питання про присвоєння підприємству статусу ризикового.

Окрім змін до адміністративного порядку контролю за процесом, асоціацією були надані пропозиції щодо підвищення обізнаності підприємців в питанні правильного оформлення документів, що дозволить запобігти потраплянню до «ризикових» списків. Були розглянуті існуючі кейси та запропоновано проведення ВАР навчальних заходів для підприємств за участю обласних держадміністрацій та регіональних підрозділів фіскальної служби.


Читайте нас в Телеграмм