Фермери на Півдні України вирощують продукт, що користується великим попитом серед закордонних замовників.

Головний агроном одного з підприємств Херсонщини Володимир Щиров доповідає, що продукція сорту Хантер, вирощена в його господарстві, відрізняється невеликим розміром, малою кількістю насіння всередині плоду та незвичайним горіховим смаком. Всі ці характеристики українського гарбуза користуються попитом на європейському ринкові. Напередодні свята Геловін особливою зацікавленістю користується продукція українських фермерів у замовників з Великої Британії.

Господарство, що за нього відповідає Володимир, цього року задіяло 80 гектарів під вирощування гарбузів. Технології, використані при збиранні врожаю, забезпечують високу якість плодів; а цього року запроваджені алгоритми пакування дозволяють відправляти продукцію на експорт без проміжних затримок, пов’язаних із стороннім пакуванням.

Швидкість сортування – чотири гарбузи на секунду – дозволяє переробляти продукцію достатньо ефективно та якісно для досягнення експортної якості. Автоматична лінія перемиває кожного гарбуза, висушує його та фасує по ящиках.

Сьогодні аграрії Херсонщини вже збирають останній врожай. Виробники зазначають, що вдалий досвід цьогорічного сезону дозволяє їм з надією дивитись на перспективи вирощування гарбуза та його експорту в майбутньому.


Читайте нас в Телеграмм


Yii::$app->request->get('id'), 'className' => Yii::$app->controller->id])?>