Після останнього на сьогоднішній день етапу розподілу коштів, призначених в Державному бюджеті 2020 на часткову компенсацію вартості сільгосптехніки вітчизняного виробництва, з планового мільярду лишилось виділити 13,7 мільйонів.

29 жовтня Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства затвердило виділення чергового траншу – 122,8 млн грн. На цьому етапі буде відшкодовано частину вартості 2411 одиниць техніки для 1104-х господарств. Про це йдеться у повідомленні прес-служби МРЕТ.

За словами міністра Ігоря Петрашка, загалом процес вже підійшов до вичерпання ресурсу програми. Впродовж року виділено 986,3 мільйони гривень. Проте Мінекономіки планує задовольнити попит на компенсацію в повному об’ємі за рахунок інших урядових програм, де кошти не були використані в повному обсязі.

Міністр запевнив, що буде докладено всіх зусиль аби кошти отримали усі сільгоспвиробники, що подали документи на відшкодування за напрямком. На даний момент у 2020 році успішно перераховані компенсації за 7447 одиниць техніки для 3601 господарства.


Читайте нас в Телеграмм