Про це Голова Уряду України Денис Шмигаль заявив у своїй промові під час презентації «Аудит української економіки та вектори економічного розвитку до 2030 року».

Прем’єр міністр у своєму виступі неоднократно підкреслював, що Україна на протязі 30 років не використовує свій потенціал як інчестіцийно привабливої держави в цілому і зокрема у сфері сільського господарства. Головним чинником слабкого притоку капіталу саме у цю галузь, очільник Уряду назвав відсутність можливості вільного користування землею на протязі трьох десятиліть.

На фоні відсутнього ринку землі, у сфері її виділення процвітала корупція, наслідком чого стало фактичне зникнення з переліку державного майна близько 5 млн гектарів землі. Проте урядовець висловив впевненість, що механізм для докорінної зміни ситуації вже було запущено з прийняттям закону про ринок землі.

За даними Прем’єра, за десять років Україна додатково виробить близько 85 млрд доларів США валового продукту, а вартість землі внаслідок впорядкування ринку зросте за цей період у п’ять разів.

Серед спікерів на онлайн-презентації «Аудит української економіки та вектори економічного розвитку до 2030 року також були присутні Президент Володимир Зеленський та Голова ВР Дмитро Разумков.


Читайте нас в Телеграмм


Yii::$app->request->get('id'), 'className' => Yii::$app->controller->id])?>