Заступник міністра інфраструктури Владислав Криклій на поточному тижні знаходиться у Казахстані з офіційним візитом. Основною темою переговорів з офіційними особами республіки є вдосконалення умов співробітництва в галузях транспортної інфраструктури та торгівлі.

Територією Казахстану проходить значна частина шляху вантажного сполучення на маршруті Китай-Європа. Україна пропонує своєму центрально-азійському партнеру врегулювати механізм видачі цифрових дозволів на вантажоперевезення між країнами. Така пропозиція обумовлена намаганням створити систему єдиного транзитного дозволу між Китаєм, Казахстаном, Азербайджаном, Грузією та Україною – усіма учасниками коридору ТРАСЕКА.

В хлді зустрічі з казахстанськими колегами-урядовцями заступник очільника українського Мініфраструктури підкреслив, що наша держава вже досягла домовленостей про спрощення документообігу та створення транспортного транзитного коридору з Польщею. Також пан Криклій наголов на вадливості розвитку транзитного азійсько-європейського проекту із залученням морських портів України як перевалочних хабів для доставки вантажів у Країни Євросоюзу.

Посадовець ознайомив казахтанських колег та представників бізнесу із поточними інфраструктурними проектами Міністерства та запросив їх приймати участь у реалізації наймасштабніших із них.


Читайте нас в Телеграмм