За інформацією Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки», Україна посідає 12 місце у Європі та 29 в світі за площею виноградників. Заступник директора Центру, доктор економічних наук Ольга Ходаківська стверджує, що такі позиції не відображають потенціалу галузі, яка за своїм за умов правильного розвитку може впевнено займати позиції щонайменше у двадцятці провідних світових виробників.

Таку позицію пані Ходаківська оприлюднила в ході конгресу «Сучасні підході у виноградарстві та виноробстві», що відбувся цього місяця у Києві. За даними експерта, у поточному році очікуваний показник виробництва винопродукції складає близько 10 млн декалітрів, тоді як ще 2018 року він сягав 19,7 млн. Дані свідчать про те, що значна кількість підприємств сектору працюють далеко не на повну потужність.

Серед причин зменшення об’ємів виготовлення продукції називалися зниження рентабельності виробництва, а також тренд постійного зростання імпорту вина в Україну. Експортні цифри, в свою чергу, сильно коливаються в різні роки і тому не можуть стати стабільною противагою збільшенню присутності закордонного продукту у контексті зовнішньоекономічного сальдо галузі. Наразі воно негативне у розмірі 135 млн доларів США на рік.

За словами науковиці, географічна специфіка України є виключно сприятливою для розвитку виноградарства та виноробства. 15 виноградарських макрозон та 58 мікрозон мають спонукати розробку програм державної підтримки сектору для використання його потужного потенціалу та поліпшення позицій України на світовому ринку винопродуктів.


Читайте нас в Телеграмм


Yii::$app->request->get('id'), 'className' => Yii::$app->controller->id])?>