За останні два роки включно площа земель, на яких здійснюється вирощування органічної продукції, збільшилася на 62%. Про це стало відомо під час виступу на VII Міжнародній конференції «Органічна переробка та торгівля 2020» Валентини Заєць – начальника відділу державної політики у сфері органічного виробництва Міністерства економіки.

У 2017 році в Україні було 289 тис. га земель, що призначалися для вирощування органічної продукції. Вже у 2019-му році їх площа становила вже 468 тис. га. Попри високі темпи зростання, землі для вирощування органіки займають лише 1,1% від загальної площі сільгоспугідь в Україні. Якщо казати про загальну кількість виробників «органіки», то їх теж побільшало - 617 проти 529 два роки тому.

Держслужбовець зазначила, що в Київській, Одеській, Черкаській, Запорізькій й Херсонських областях використовується понад 30 тис. га для вирощування органічної продукції. Найбільше виробників знаходиться в Київській, Віннийцькій та Херсонській областях.

Також пані Заєць додала, що з 2019 року було ухвалено ряд нормативно-правових актів задля необхідної роботи ринку органічної продукції. Одним із них є Порядок обігу та виробництва органіки та їх сертифікації. За ним визначається точний список правил для виготовлення у наступних галузях: грибівництво, тваринництво, аквакультура, рослинництво, виробництво морських водоростей, органічних кормів та харчових продуктів.

Окрім цього, було створено Державні реєстри операторів ринку, органічного насіння й садівничого матеріалу, а також розроблено систему сертифікації органічної сільгосппродукції.


Читайте нас в Телеграмм


Yii::$app->request->get('id'), 'className' => Yii::$app->controller->id])?>