Кабінет міністрів України прийняв зміни до програм, якими регулюються процедури надання держпідтримки АПК. Розширене коло тих, хто може її отримати, повідомляє прес-служба Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Тепер суб’єктам агропромислового комплексу, в тому числі й підприємствам, що займаються переробкою сільськогосподарської продукції, надана можливість отримувати здешевлення кредитів у декількох банків. Відмовились також від ряду нормативів при наданні фінансової підтримки шляхом часткового відшкодування вартості побудованих і реконструйованих об’єктів зі зберігання та переробки плодово-ягідної продукції.

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко зауважив, що дане рішення спрощує алгоритми деяких програм держпідтримки АПК і відкриває нові можливості для здешевлення кредитів. Він підкреслив, що всі ці зміни направлені на малий і середній бізнес та його можливості отримати більший доступ до фінансових ресурсів.


Читайте нас в Телеграмм
По материалам: tripoli.land


Yii::$app->request->get('id'), 'className' => Yii::$app->controller->id])?>