Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України разом з Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH проводить роботу по забезпеченню необхідного рівня енергозбереження на українських підприємствах. Мета проекту полягає у демонстрації економічної та технічної доцільності заходів, спрямованих на збільшення енергоефективності компаній.

Збір інформації в рамках проекту здійснювався на 13 підприємствах молочної галузі. За допомогою аналітичного звіту, опублікованого за результатами дослідження, можна побачити усю структуру енергоспоживання, витрати на енергію на виробництві, потенціал енергозбереження та необхідні дані стосовно викиду парникових газів на українських підприємствах виробництва молока та молочних продуктів.

Аудит продемонстрував наступні результаті по ключових параметрах: :

  • В молочній галузі важливу роль відіграє природній газ: на даний енергоносій витрачається для вироблення 57,8% від усієї спожитої енергії;
  • 80% використаної енергії припадає безпосередньо на процес виробництва;
  • Річна кількість спожитої енергії підприємствами складає від 2,3 до 49,5 ГВт/год.;
  • із залученням інвестицій, що розрахунково окупляться впродовж двох рокив можна досягти заощадження 45% від поточних енерговитрат.

Дослідження стане у нагоді не лише експертам з енергоефективності, але й власникам, директорам та інвесторам підприємств молочної галузі. З детальним звітом можна ознайомитись на сайті Мінекономрозвитку.Читайте нас в Телеграмм


Yii::$app->request->get('id'), 'className' => Yii::$app->controller->id])?>