Агентство з продовольства Сінгапуру схвалило продаж курячого м’яса, що було створено в лабораторних умовах. Країна стала першою у світі, в якій це було дозволено. Виробництвом займається компанія Eat Just, що знаходиться в США.

Лабораторне м’ясо будуть використовувати для приготування наґетсів. В першу чергу м'ясо з’явиться в ресторанах, а згодом і у звичайних магазинах під торговою маркою Good Meat.

Для виготовлення продукту спеціалісти Eat Just взяли за основу клітини тканин курей, отримані шляхом біопсії м’язових тканин птахів. Після цього вони культивували їх в біореакторах і одночасно з’єднали зі спеціальною сумішшю. Вона є запатентованою та складається з таких поживних речовин, як: білки, солі, мінерали, амінокислоти, цукри та інші складові рослинного походження.

За словами виробника, лабораторне м'ясо не відрізняється від звичайного. Воно навіть має перевагу, яка полягає у відсутності використання антибіотиків під час виробництва. Штучне м'ясо буде дорожчим за звичайне, але компанія сподівається знизити ціну на нього після того, як збільшить обсяги виробництва.


Читайте нас в Телеграмм