У Головному управлінні Держспоживслужби на Полтавщині повідомили, що на одному з приватних домогосподарств в селі Онищенки, що знаходиться в Кременчуцькому районі області, від африканської чуми свиней загинуло 2 свиноматки. ДНК вірусу знайшла регіональна державна лабораторія в патологічному матеріалі.

У повідомленні управління відомства зазначається, що державна надзвичайна протиепізоотична комісія при Кременчуцькій районній держадміністрації винесла рішення, відповідно до якого визнала небезпечною з приводу АЧС територію приватного господарства села Онищенки, ввела карантин, а також визначила зону захисту та нагляду.

ГУ було розроблено та затверджено план, згідно з яким почалась локалізація та ліквідація АЧС. Він також повинен допомогти запобігти розповсюдженню вірусу в Полтавській області.

Нагадаємо, з 2019 року випадки АЧС стали частіше зустрічатись по всьому світу. Китай втратив більше 60 млн голів свиней. У Німеччині та ряді інших країн були зафіксовані випадки масової загибелі диких кабанів від цієї хвороби.


Читайте нас в Телеграмм


Yii::$app->request->get('id'), 'className' => Yii::$app->controller->id])?>