За припущенням американського аналітичного центру RethinkX, вже до 2035 року м’ясна промисловість в Америці збанкрутує, а на заміну яловичині прийде штучне м’ясо. Експерти вважають, що вже до 2030 року попит на м’ясну продукцію впаде майже на 70%, а виробництво молочних продуктів знизиться на половину. За прогнозами, споживання яловичого фаршу знизиться на 70%, стейків на 30%, а молока майже на 90%.

А вже на 2035 рік споживання яловичини та молокопродуктів знизиться на 90%. Аналітики припускають, що до того часу більша частина ферм в США, які займаються вирощуванням корів, або банкрутують, або зачиняться. Така ж ситуація буде з виробниками курятини, свинини та риби.

Прогнозується що 90% людей, зайнятих у цих сферах (сумарно 1,2 млн) залишаться безробітними, однак біотехнологічні харчові виробництва зможуть забезпечити 1 млн нових робочих місць.

В свою чергу їжа тваринного походження буде замінена біотехнологічними аналогами. Сьогодні вчені активно займаються розробкою нових продуктів та публікують їх рецепти у відкритих базах. Таким чином вже скоро можна буде говорити про збалансовану систему виробництва їжі.

Вчені запевняють, що біотехнічна їжа буде дешевшою за продукти тваринного походження на 50-80%. Завдяки такому рішенню середня сім'я в США може витрачати на продукти в рік на 1200 доларів менше, ніж робить це зараз.

Оскільки індустрія до 2035 року майже зникне, звільниться до 60% земель, які на даний момент використовуються під ферми. Окрім цього дослідники стверджують, що знизиться попит на нафтопродукти - до 2030 року він впаде на половину.


Читайте нас в Телеграмм


Yii::$app->request->get('id'), 'className' => Yii::$app->controller->id])?>