Мед українського бренду “Запашні луки козачки” отримав срібло на міжнародній виставці медової продукції в Лондоні - London Honey Awards. Пасічник з 10-ти річним досвідом - Микола Адонієв, який і виготовив мед, став першим учасником із України на цьому конкурсі.

У 2019-го продукція його пасіки “Бджолина хата” була представлена на міжнародному конкурсі World Beekeeping Awards в минулому році і після схвальної оцінки свого меду в Монреалі Микола вирішив взяти участь у лондонській виставці. Сам ж пасічник говорить, що представляв Україну з патріотичною метою, щоб заявити про наш мед на світових конкурсах, а не тільки в показниках по експорту цього продукту.

Найважче за словами Адонієва було навіть не виготовити мед, а відправити його в Лондон на виставку, оскільки жодна транспортна компанія не хотіла приймати мед, посилаючись на заборону ввезення закордонного меду в Британію. Однак за доставку все ж взялась DHL Express. Український пасічник закликає всіх — від новачків до професійних бджолярів виступати на London Honey Awards в наступному році, щоб довести - нашим медом можна пишатись.


Читайте нас в Телеграмм


Yii::$app->request->get('id'), 'className' => Yii::$app->controller->id])?>