Пресслужба СБУ повідомляє про вручення підозри 11 членам злочинного угрупування в Чернівецькій області. Їх звинувачують в ухиленні від сплати податків, оцінюючи загальну суму збитків в 250 мільйонів гривень.

В повідомленні вказано, що 11 учасників групи отримали повідомлення про підозру. Своїми діями вони порушили одразу кілька статей КК України, здійснивши підробку документів, подання документів з заздалегідь неправдивими відомостями, службове підроблення та ухилення від сплати податків.

Злочинна група включала ряд фізичних та юридичних осіб які займались експортом несертифікованих волоських горіхів до ЄС та Близького Сходу в Чернівецькій області. Як встановили в СБУ, особи попередньо скуповували горіхи у роздріб за готівкові кошти, а потім через цілий ряд компаній продавали їх за кордон. При цьому підозрювані підробляли документи, які підтверджували, що горіхи придбані у фіктивних підприємств.

Компанії, через які проходив експорт горіхів, приховували реальні доходи і не вказували їх у податковій звітності. В результаті це призвело до втрати бюджетних надходжень на суму понад 250 000 000 грн. В СБУ додають, що посадовці з ДФС у Чернівецькій області знали про неправдиву інформацію в податковій звітності і можуть бути причетні до організації протизаконних схем.


Читайте нас в Телеграмм


Yii::$app->request->get('id'), 'className' => Yii::$app->controller->id])?>