В селі Кавказ Миколаївської області місцеві жителі залучили зоозахисників для захисту свійських тварин в місцевому колгоспі. Селяни стверджують, що ціла череда корів цілий рік перебуває під відкритим небом, через що тварини хворіють і гинуть.

Територію колгоспу оглянув місцевий ветеринар, який вказав, що на фермі немає достатньо критих хлівів для розміщення всієї череди. Навіть захищені від опадів приміщення продуваються вітром і зовсім не захищають від морозу. Якщо за таких умов корови лежатимуть у багнюці, то це призведе до захворювання кінцівок і появи маститу.

Власник череди всі звинувачення спростовує - за його версією місцеві жителі скаржаться захисникам тварин бо бачать в ньому конкурента. Що ж стосується умов утримання корів, то це спеціальна технологія, яка називається безпривязним утриманням і успішно протестована в Канаді.

Розбиратись, хто і в чому винен будуть працівники поліції, які відприкли кримінальну справу за ознаками статті 299 Кримінального кодексу - жорстоке поводження з тваринами. Зоозахисники теж відреагували на звернення і зараз готують скаргу до Держпродспоживслужби для перевірки умов утримання корів.


Читайте нас в Телеграмм


Yii::$app->request->get('id'), 'className' => Yii::$app->controller->id])?>