Вчені з Крутівської дослідної станції “Маяк” в Чернігівській області вивели сорт цибулі, який може зберігатись без втрати якостей до збору нового врожаю. Селекціонери кажуть, що сорт “Чайка” виведений на базі місцевих різновидів культури, тому добре адаптований до українських кліматичних умов і більш стійких до хвороб, ніж голландські аналоги.

Любов Фесенко - науковий працівник “Маяка” описуючи сорт вказує, що цибулина має видовжену яйцеподібну форму і важить в середньому 200-250 гр. Врожайність нового різновиду складає приблизно 350-400 ц з гектару, що вище ніж у інших сортів, а вирощувати “Чайку” можна на ділянках без поливу і системи зрошування.

Селекціонери прагнули створити легко адаптивний сорт, який відповідав б вимогам фермерів і був придатний для вирощування при низькій вологості. Власне окрім стійкості до посухи сорт вирізняється ще й довгим терміном зберігання - 7-8 місяців без погіршення товарних та смакових якостей.

Фесенко говорить, що вітчизняний сорт не поступається нідерландському по балансу ціни та якості, а при його вирощуванні використовується мінімальний обсяг хімікатів.


Читайте нас в Телеграмм