Секретар аграрного комітету ВРУ - Іван Чайківський повідомляє, що за даними ДПУ кількість перевірок ліцензій на зберігання пального збільшилась в 3 рази - податківці вже провели майже 2 500 перевірок і скасували 267 ліцензій підприємців. Цю інформацію Податкова надала на запит Всеукраїнського конгресу фермерів.

Звіт ДПУ показує, що за результатами 2,5 тисячі перевірок було скасовано понад 267 ліцензій - це втричі більше ніж за минулий період. Причому за словами Чайківського в цю статистику включені тільки “чисті” перевірки, а скільки питань “вирішилось” корупційними методами залишається тільки здогадуватись. І на фоні цього на кожній великій дорозі стоять нелегальні перекупники пального яких податківці просто не помічають.

Іван Чайківський додає, що особливо від перевірок страждають агровиробники до яких Податкова застосовує формально-бюрократичні методи - перевіряються всі документи, а правопорушення знаходяться там, де їх просто немає. Малим і середнім аграріям просто важко забезпечити штат і порядок ведення всієї документації, пов’язаної зі збереженням і використанням пального.

В результаті ДПУ приписує фермерам та аграрним виробникам незаконну торгівлю пальним, хоча останні просто купують його для власного використання за актуальною ціною.


Читайте нас в Телеграмм