17 березня Кабмін ухвалив постанову яка вводить новий порядок використання коштів, спрямованих на компенсацію вартості фермерам с/г техніки та обладнання від українських виробників.

Програма підтримки передбачає компенсацію 25% від ціни сільськогосподарської техніки але не більш як 60 млн грн для одного сільгоспвиробника. Щоб отримати відшкодування потрібно вести виробництво як юридична особа чи ФОП. В загальному ж на програму виділили фінансування в розмірі 1 млрд грн.

Міністр економіки - Ігор Петрашко вважає що ці зміни допоможуть збільшити кількість аграріїв які можуть скористатись допомогою та оновити свій автопарк і обладнання за дешевшою вартістю. В уряді порахували, що програма підтримки с/г виробників збільшить кількість машинобудівних заводів, розширить асортимент техніки та забезпечить півтисячі нових робочих місць.

Нагадаємо, що 3 березня комітет ВРУ затвердив принцип розподілення 4 млрд коштів для бюджетної підтримки аграріїв, за яким на програму компенсації вартості придбаної сільгосптехніки українського виробництва.


Читайте нас в Телеграмм