У Львівській ОДА повідомляють, що рамках проекту “Гастромандри Львівщиною” працює вже 26 фермерських господарств, які очікують туристів у 2021. Заступник голови ОДА зазначає, що ця програма дозволяє розвивати область як регіон здорового туризму і розвиватись фермерам, які отримують додаткові доходи за рахунок реалізації здорової їжі та крафтові продукти. Крім того фермерські господарства отримають додаткову підтримку від адміністрації.

Ірина Юськевич - власник бренду “Західний равлик” зазначає, що її ферма збільшила кількість делікатесів в лінійці продуктів та може проводити гастротури і екскурсії для туристів. Гостям пропонують мясо різних тварин - від качок та кролів до равликів та напівіндиків-напівстраусів. В майбутньому серед продуктів господарства з'явиться фуагра та різні печінкові муси.

Інше господарство - ФайнаBerry постраждало внаслідок сильних зимових снігопадів, однак зараз теж готове приймати туристів. Тут пропонують самому зібрати собі ягоди або закупити їх наперед з доставкою на весь період урожаю - до листопада.

Молочна ферма Прикарпаття “Мукко” дозволить туристам побачити альпійських та зааненських кіз, а також ознайомитись з процесом виготовлення сиру з дегустацією. На іншій козячій фермі - Двох Катерин крім дегустації та кіз також облаштовують виставку національного побуту та готують до відкриття крамницю.

В ОДА також додають, що “Гастромандри Львівщиною” дозволять фермерам підвищити відомість бренду, отримати нових клієнтів та підвищити дохід. Очікується, що кількість місцевих виробників в рамках проекту збільшиться.


Читайте нас в Телеграмм