Замміністра аграрної політики - Тарас Дзьоба, розповів на презентації Vkursi Zemli Ukraine, що цифровізація аграрного сектору проходитиме на двох рівнях та в кілька етапів.

Так, на першому етапі цифрова трансформація повинна торкнутись відносин між державою та іншими суб'єктами галузі, зокрема й послуг, які надаються державі фермерам та господарствам. Процес взаємодії між суб'єктами повинен проходити через цифрову платформу і не обмежуватись лише розробкою Державного аграрного реєстру. Він зокрема включатиме збір даних про галузь, залучення ОТГ до цифровізації та поширення Data Driven при прийнятті рішень учасниками ринків.

На другому рівні трансформація повинна торкнутись і с/г виробників - учасники галузі повинні бути залучені до використання цифрових технологій в процесі управління земельними ресурсами. Цифровізація допоможе підвищити ефективність і прибутковість використання ресурсів, а отже і збільшити надходження до бюджету.

При цьому Уряд буде підтримувати розповсюдження і впровадження проектів з цифрової трансформації у різних напрямках. До приладу зараз вже розробляються рішення з використанням інформаційних технологій у сфері земельного моніторингу, що повинно покращити взаємодію різних відомств та структур сектору.


Читайте нас в Телеграмм


Yii::$app->request->get('id'), 'className' => Yii::$app->controller->id])?>