Як повідомив заступник міністра аграрної політики - Тарас Дзьоба, в Міністерстві аграрної політики планують до липня запустити Державний аграрний реєстр, який повинен сприяти цифровізації аграрного сектору. Після успішного запуску проект перейде до стадії запуску “АгроДії”.

За словами заступника вже в липні почне працювати перша версія реєстру, яку будуть поступово покращувати та допрацьовувати з урахуванням потреб та побажань учасників ринку. Паралельно в міністерстві будуть вести інформаційну роботу, щоб спонукати аграріїв приєднуватись до реєстру та використовувати його для полегшення своєї діяльності.

Що ж стосується “АгроДії”, то цей проект повинен стати єдиною платформою на якій будуть зібрані дані з різних реєстрів та джерел і запуститься він вже в наступному році. Через платформу планується вносити зміни до даних про земельні ділянки, розподіляти держдопомогу між аграріями, тощо. Дзьоба також зазначає, що таке об'єднання інформації дозволить позбутися від “сірих та чорних” зон, та заповнити прогалини, які виникають в тих чи інших реєстрах.


Читайте нас в Телеграмм


Yii::$app->request->get('id'), 'className' => Yii::$app->controller->id])?>