Ситуація із ажіотажним ростом цін в сезон збору врожаю є серйозною проблемою, вважають у залізничному держпідприємстві. Керівництво «Укрзалізниці» не має стояти осторонь та вже ініціювало ряд заходів направлених на нормалізацію ситуації, - повідомляє пан Щуклін. Серед них:

  • оформлення оренди вагонів попередньо за більш довгий проміжок часу – створення відкритої цифрової платформи для раннього міну даними між УЗ, приватними вагонними парками та вантажовідправниками, що заздалегідь враховуватиме навантаження на інфраструктуру та фіксуватиме зобов’язання учасників логістичного процесу;
  • змінення компонентів автоматизації систем управління перевозками – дозволить вантажозамовникам одночасно з контрактом на поставку зерна законтрактувати також і його перевезення.

Вказані заходи мають загалом трансформувати систему відносин перевізника із учасниками агроринку, вибудувати ланцюги прямої співпраці із елеваторами та агрохолдингами та виключити посередників, заробіток яких базувався на попередній хаотичній природі взаємовідносин на ринку аграрної логістики.


Читайте нас в Телеграмм