Всесвітньо-відомий бренд Lemken в рамках AgroExpo 2020, що завершилася минулої суботи у Кропивницькому, продемонстрував вісім серій плугів для фермерських господарств будь-якого масштабу, зернові сівалки, дискові борони та культиватори.

Серед 13 000 одиниць техніки, що їх німецький бренд виробляє щорічно, особливе місце посідають плуги. От і на виставці Agro Expo 2020 увагу відвідувачів привернув навісний оборотний плуг Juwel 10 M 6 100.

Компанія рекомендує агрегатувати його з тракторами від 210 до 350 к.с. Така потужність тягача забезпечить максимально ефективну роботу агрегату масою 1870 кг. Плуг оснащений шістьма борознами DuraMaxx, рознесеними на відстані 1 м одна від одної, що забезпечує якісну та безперебійну роботу за складних умов та навіть за знаходження на пахоті сторонніх предметів. Ширина орання одного проходу плугом Lemken Juwel M 6 100 складає від 33 до 50 мм. Агрегат оснащено смуговими відвалами та передплужниками.

Головною іновацією є можливість прямого управління нахилом плуга та його розвертанням з кабіни трактора.

В ході AgroExpo 2020 Lemken представив широку лінійку теніки. Різноманіттям також порадували й інші виробники. Докладніше про новинки та топові агрегати можна дізнатись у нашому блозі AgroExpo 2020.


Читайте нас в Телеграмм