Объявление

Який плуг не створює ущільнення25

Описание:

На початку вересня на полях Тетіївщини розгорілась цікава дискусія стосовно користі та шкоди від оранки! Чи створює плуг плужну підошву чи шкідливе ущільнення? Як його шукати і на якій глибині? Які агрегати більше шкодять грунту? Як налаштувати агрегати для руйнування шкідливого ущільнення грунту?

Завзяття молодості та мудрість досвіду. Це і більше про героїв фінального випуску аграрного реаліті-шоу «Реальні аграрії 2.0» від Сингенти. Два покоління аграріїв з Київщини доводять – українські фермери, незважаючи на вік та стаж, і можуть, і знають в агробізнесі такеее.... Що? Маєте побачити на власні очі.

Работа трактора John Deere 8R 410 у польских фермеров
00:32:49
Работа трактора John Deere 8R 410 у польских фермеров

Сегодня мы не просто в гостях у польских фермеров, слушаем и общаемся про дотации, субсидии, земельные отношения, цена земли, аренда земли в европе

Разрез целинной почвы
00:11:11
Разрез целинной почвы

Главный редактор казахстанского журнала "Аграрный сектор", кандидат с/х наук Николай Латышев демонстрирует разрез почвы в первозданном виде.

Выравнивание поля скрепером-планировщиком
00:23:09
Выравнивание поля скрепером-планировщиком

В этом выпуске мы покажем как происходит выравнивание поля скрепером-планировщиком. Дмитрий Шуляк проведет обзор агрегата и расскажет о его истории

У Вас есть сайт с объявлениями? Подключите его к нашему каталогу сельскохозяйственной техники абсолютно бесплатно!
Подключить